• Ereğli Caddesi No:51 Siteler/ Ankara
  • info@masterkapp.com

+90 (312) 348 71 11 / +90 530 832 55 25

Awesome Image

Membran Kapak Nedir ?

Membran kapak , PVC folyonun tek yüz MDF yüzeyine tek taraflı olarak preslenmesi ile elde edilmektedir. Kullanılan PVC folyolar yapılan analizler doğrultusunda, anti bakteriyel yani bakteri barındırmaması nedeniyle de Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış bir üründür. Herhangi bir kanserojen kimyasal içermez.

Membran kapaklar, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı ile kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralardadır. Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri ile mimari ve dekorasyon çözümlerinde aranan bir üründür. Membran Kapak Nedir?, mutfak ve banyo dolaplarında, televizyon ünitelerinde sıklıkla kullanılan bir üründür. Parlak veya mat olabilmesinin yanı sıra, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Membran kapaklar üretim tekniği sayesinde komple monoblok olacak şekilde tek parça olarak preslenir. Bu da kapak kenarlarında bant olmaması sonucunu doğurur ki renk ve desen bütünlüğünü sağlayan bir unsurdur. Renk ve model kombinaysonlarını göz önüne alırsak neredeyse sınırsız bir varyasyon seçeneğine


Kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları da şöyledir; Membran kapaklar, aşırı sıcaktan, direk güneş ışığından, sert ve kesici cisimlerden korunmalıdır. Temizliğinde tiner, çamaşır suyu ve tuz ruhu gibi kimyasallar kullanmayın. Ilık ve sabunlu yumuşak bir bezle temizleyin. Marketlerde satılan ahşap temizleyiciler membran kapakların temiziliğin de kullanılabilir. Çünkü bu ahşap temizleyiciler keskin kimyasallar içermezler aynı zamanda cilalı ürünler bile bu şekilde zarar görmeden temizlenebilir. Hepimizin yapmış olduğu bir hatadan kesinlikle kaçınmak gerekir. Mutfak dolaplarının kapakları ve gövdesi hangi malzemeden yapılmış olursa olsun, ocakta ne pişirirsek pişirelim çay bile kaynadığı zaman aspiratör veya davlumbazı çalıştırmamız gerekmektedir. Bunun gibi önerilerin dikkate alınması, membran kapakların ve mutfak dolaplarımızın daha uzun süreli ve ilk günkü gibi kalmasını sağlayacaktır.

NEden Bİzİ Seçmelİsİnİz

Hızlı Teslimat

Üretimini kendimiz yaptığımız membran kapak sistemleri hızlı üretim ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Profesyonel Kadro

Alanında uzman kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet veriyor ve firmamızın gelişimine katkı sağlıyoruz.

Kaliteli Ürün

Kullanıdığımız her ürün TSE garantili olup imalatın her aşamasında kaliteden ödün vermemekteyiz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize özel tasarım çalışmalarını kaliteli malzemeler ile hazırlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Satış Öncesi Sonrası Destek

Masterkapp Membran Kapak olarak satış öncesi ve sonrası her türlü desteği hizmetinize sunmaktayız.

Garanti

Her türlü yaptığımız ürünün arkasında durur ve yapılması gerekeni en hızlı şekilde yapmaktayız.

Ne Yaptık?

5000

Proje

1002450

Kapak

356

CNC İşlemi

4874

Özel İmalat